Sektory gospodarowania odpadami

Miasto Świdnica, na podstawie Uchwały Rady Miejskiej, zostało podzielone na trzy sektory gospodarowania odpadami komunalnymi w związku z czym dla każdego z sektorów został zorganizowany odrępbny przetarg  na odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych.

Dla każdego z sektorów zostały wyznaczone miejsca, w których ustawione zostaną pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów, tzw. gniazda do segregacji. Ponadto dla każdego z sektorów zostały opracowane odrębne harmonogramy odbioru odpadów zmieszanch, segregowanych i wielkogabarytowych.

Poniżej przedstawiamy wykaz ulic i nieruchomości przypisanych do poszczególnych sektorów gospodarowania odpadami komunalnymi



 

SEKTOR I

NAZWA ULICY

1 Maja

Lipowa

Rynek

8 Maja

Łukowa

Rzeźnicza

Armii Krajowej 10

Mała

Saperów

Al. Niepodległości

Marii Konopnickiej

Sienna

Basztowa

Mennicka

Siostrzana

Boczna

Mieszka I

Spacerowa

Bohaterów Getta

Miłego Dnia

Spółdzielcza

Bolesława Chrobrego

Muzealna

Sprzymierzeńców do nr 4, do nr 3

Bracka

Nadbrzeżna

Stanisława Wyspiańskiego

Budowlana

Nauczycielska

Stawki

Daleka

Ogrodowa

Stefana Żeromskiego

Długa

Okrężna 1-3

Szpitalna

Dworcowa

Pańska

Środkowa

Folwarczna

Parkowa 1,2,3,4,5,7

Świętokrzyska

Franciszkańska

Piekarska

Teatralna

Garbarska

Pl. 1000lecia

Tenisowa

Grodzka

Pl. Drzymały

Trybunalska

Jagiellońska

Pl. Grunwaldzki

Waleriana Łukasińskiego do nr 13, do nr 8

Jana Matejki

Pl. Jana Pawła II

Wałbrzyska do nr 8, do nr 9

Joachima Lelewela

Pl. Kombatantów

Wałowa

Kazimierza Pułaskiego

Pl. Ludowy

Warszawska

Klasztorna

Pl. Pokoju

Westerplatte do nr 26, do nr 39

Kolejowa

Pl. Św. Małgorzaty

Wewnętrzna

Komunardów

Pl. Wojska Polskiego

Wierzbowa

Kościelna

Pl. Wolności

Wodna

Kotlarska

Przechodnia

Wrocławska do nr 64, do nr 67

Ks. Agnieszki

Romualda Traugutta

Zamkowa

Księcia Bolka Świdnickiego

Równa

Zaułek Kupiecki

Kwiatowa

Różana

Zygmuntowska

 

SEKTOR II

NAZWA ULICY

Księdza Prałata Dionizego Barana

Juliana Ursyna Niemcewicza

Ofiar Oświęcimskich

Bogusza Stęczyńskiego

Juliusza Słowackiego

Parkowa od nr 6 i od nr 9

Bolesława Krzywoustego

Kanonierska

Pl. Józefa Piłsudskiego

Bolesława Śmiałego

Kard. Stefana Wyszyńskiego

Podchorążych

Colgate Al.

Karola Marcinkowskiego

Podmiejska

Deszczowa

Karola Miarki

Pogodna

Emilii Plater

Kazimierza Odnowiciela

Potokowa

Esperantystów do skrzyżowania z Łączną

Kazimierza Wielkiego

Poznańska

Galla Anonima

 

Romana Zmorskiego

Gdyńska

Kosynierów

Sarnia

Gen. Jakuba Jasińskiego

Kozara Słobódzkiego

Słowicza

Gen. Józefa Bema

Kręta

Sowia

Gen. Mariana Langiewicza

Krucza

Strzegomska

Gen. Władysława Sikorskiego

Księcia Bernarda

Strzelnicza

Generała Władysława Andersa

Księcia Henryka Brodatego

Sybiraków

Gustawa Morcinka

Księcia Henryka Pobożnego

Szczęśliwa

Hetmańska

Księżnej Jadwigi Śląskiej

Ułańska

Husarska

Leona Kruczkowskiego

Walerego Wróblewskiego

Ignacego Prądzyńskiego

Letnia

Webera

Jana Długosza

Ludwika Waryńskiego

Wesoła

Jana Riedla

Ludwika Zamenhofa

Wilcza

Jana Wysockiego

Lwa Tołstoja

Władysława Hermana

Jarosława Dąbrowskiego

Łączna

Władysława Łokietka

Jaskółcza

Waleriana Łukasińskiego od nr 15 i od nr 10

Tadeusza Ząbka

Józefa Sowińskiego

Marii Kunic

Zwierzyniecka

 

SEKTOR III

NAZWA ULICY

Adama Mickiewicza

Janusza Kusocińskiego

Robotnicza

Adama Prażmowskiego

Jarzębinowa

Rolnicza

Agrestowa

Jesienna

Rycerska

Akacjowa

Jodłowa

Rzemieślnicza

Aleja Brzozowa

Józefa Ignacego Kraszewskiego

Sadowa

Aleja Goplany

Józefa Lompy

Serbska

Armii Krajowej bez nieruchomości nr 10

Karola Szymanowskiego

Składowa

Bartosza Głowackiego

Kasztanowa

Słoneczna

Biberaska

Kątna

Słowiańska

Bobrzańska

Kliczkowska

Sportowa

Bocheńska

Klonowa

Sprzymierzeńców od nr 6, od nr 7

Bokserska

Komunalna

Stalowa

Bora Komorowskiego

Krakowska

Stanisława Moniuszki

Bronisława Czecha

Kraszowicka

Stanisława Staszica

Bystrzycka

Krótka

Stanisława Wokulskiego

Ceglana

Lechicka

Strzelińska

Chłopska

Legii Nadwiślańskiej

Szarych Szeregów

Chorwacka

Leśna

Śląska

Cicha

Ludwika Krzywickiego

Ślężańska

Cypriana Kamila Norwida

Lwowska

Świerkowa

Czereśniowa

Łąkowa

Świętojańska

Czeska

Łużycka

Tadeusza Kościuszki

Częstochowska

Malinowa

Tadeusza Michejdy

Czwartaków

Marii Skłodowskiej-Curie

Gen. Michała Tokarzewskiego-Karaszewicza

Dębowa

Mazowiecka

Torowa

Działkowa

Metalowców

Towarowa

Esperantystów

Miernicza

Trzeboszańska

Fabryczna

Mikołaja Kopernika

Wadowicka

Feliksa Stamma

Mikołaja Reja

Wałbrzyska od nr 10, od nr 11

Francuska

Modrzewiowa

Wąska

Fryderyka Chopina

Morelowa

Westerplatte od nr 51, od nr 30

Gajowa

Nad Tamą

Wielecka

Gen. Augusta Emila Fieldorfa

Nasypowa

Wileńska

Gen. Leopolda Okulickiego

Niecała

Willowa

Gen. Stefana Grota -Roweckiego

Okrężna od nr 5

Wincentego Pola

Główna

Oskara Kolberga

Wincentego Witosa

Heleny Marusarzówny

Piaskowa

Wiosenna

Hodowlana

Piękna

Wiśniowa

Hugona Kołłątaja

Pionierów

Władysława Broniewskiego

Ignacego Krasickiego

Piotra Skargi

Wołyńska

Ignacego Paderewskiego

Podolska

Wrocławska od nr 75, od nr 66

Inwalidów Wojennych

Polna Droga

Wrzosowa

Inzynierska

Poprzeczna

Wschodnia

Jagienki

Przedwiośnie

Zachodnia

Jałowcowa

Przelotowa

Zacisze

Jana Boduena de Courtenay

Przemysłowa

Zagłoby

Jana Kilińskiego

Przyjaźni

Zakole

Jana Kochanowskiego

Pusta

Zielona

Janusza Korczaka

 

 Żwirki i Wigury